AKSU Enerjİ GES Projesİ (Isparta), 1MWP

Isparta’da AKSU Enerji adına yapılmış olan 1 MWp’lik Güneş Enerji Santrali’nin (GES) projesi Ağustos 2014 başarıyla tamamlanıp santral enerji üretimine başlamıştır.

         M32S Enerjİ Üretim A.Ş (Isparta), 750 kWp

M32S Enerji Üretim A.Ş adına yapılmış olan 750 kWp’lik Güneş Enerji Santrali’nin (GES) projesi Isparta’da Mayıs 2014 başarıyla tamamlanıp santral enerji üretimine başlamıştır.

         Batışehir-Ege Yapı Projesİ, 373 kWp

Ege Yapı ve Emlak Konut’un ortaklığıyla geliştirilen Batışehir Projesi’nde bulunan konut, ticarethane, ofis, rezidans, otel ve okulun elektrik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, blokların üzerine dağıtılmış bir formasyonda toplam 373kWp’lik fotovoltaik güneş enerji sistemi projesi, InteGreen tarafından gerçekleştirilmiştir. Tesisin tasarımı sürecinde daha akılcı çözüm sunulması adına en başından beri Emlak Konut ve Ege Yapı ile ortak çalışmalar geliştirilmiş, projenin elektrik tesisatının ve çatı tasarımları kurulacak güneş enerji sistemleri düşünülerek, InteGreen ve Ege Yapı ortaklığında profesyonel teknik ekiplerle hazırlanmıştır.

         DOĞA KOLEJİ

         Özer İş Merkezi ve Kayserİ Dağ Evi- 3.8kWp

InteGreen, hedeflediği en önemli pazarlarların içinde yer alan ticarethane ve müstakil evlerde de bundan önce, sırasıyla 2 ve 1,8 kWp olmak üzere toplam 3,8 kWp’lik sistem kurmuştur. İstanbul’da bulunan Özer İş Merkezi’nin düz çatısına kurulan 2 kWp’lik sistem ve Kayseri’de dağ evinin eğimli çatısına kurulan 1,8 kWp’lik sistemlerin yıllık toplam yaklaşık olarak 5.500 kWh elektrik üretmesi beklenmektedir.

         Borusan Plaza Ataşehİr